/ /

Podkarpacka Liga Młodzika Młodszego - Grupa C - wiosna

D2 - C

2011

Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów
Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg
Legion Pilzno
Ekoball Sanok
SP Grunwald Budziwój
Izolator Boguchwała
Igloopol Dębica
AP WRS United Rzeszów
Stal Gorzyce
AP Jasło
Azalia Wola Zarczycka

Tabela

Pozycja

DrużynaD

MeczeM

PunktyPkt.

BramkiB

+/-+/-

WygraneZ

RemisyR

PorażkiP

1

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

11

26

61 : 11

50

8

2

1

2

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

11

25

38 : 11

27

8

1

2

3

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

11

24

40 : 20

20

8

0

3

4

Ekoball SanokEkoball Sanok

11

21

37 : 19

18

7

0

4

5

Legion PilznoLegion Pilzno

11

20

38 : 24

14

6

2

3

6

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

11

18

26 : 22

4

6

0

5

7

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

11

14

16 : 18

-2

4

2

5

8

AP JasłoAP Jasło

11

12

15 : 19

-4

4

0

7

9

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

11

12

18 : 76

-58

4

0

7

10

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

11

8

14 : 30

-16

2

2

7

11

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

11

7

14 : 32

-18

2

1

8

12

Stal GorzyceStal Gorzyce

11

6

14 : 49

-35

2

0

9

Strzelcy bramek:

Kacper Jodko
12

Kacper Jodko

Aleksander Dudek
5

Aleksander Dudek

Mateusz Kocój
4

Mateusz Kocój

Jakub Wierzgacz
2

Jakub Wierzgacz

Filip Soja
2

Filip Soja

Dawid Habaj
2

Dawid Habaj

Filip Krzanowski
2

Filip Krzanowski

Jakub Wisz
1

Jakub Wisz

Kuba Kulig
1

Kuba Kulig

Antoni Kustra
1

Antoni Kustra

Kacper Piśla
1

Kacper Piśla

Adam Zaborowski
1

Adam Zaborowski

Tymon Noga
1

Tymon Noga

Jan Pluta
1

Jan Pluta

I kolejka - 15-16.04.2023

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

5 : 0

Stal GorzyceStal Gorzyce

Szczegóły

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

0 : 3

AP JasłoAP Jasło

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

3 : 2

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

0 : 0

Legion PilznoLegion Pilzno

Ekoball SanokEkoball Sanok

0 : 3

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

1 : 1

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

II kolejka - 22-23.04.2023

AP JasłoAP Jasło

0 : 1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

0 : 0

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

3 : 1

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Legion PilznoLegion Pilzno

1 : 8

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Stal GorzyceStal Gorzyce

0 : 9

Ekoball SanokEkoball Sanok

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

0 : 16

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

III kolejka - 29-30.04.2023

Ekoball SanokEkoball Sanok

0 : 2

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

1 : 1

Legion PilznoLegion Pilzno

AP JasłoAP Jasło

5 : 1

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

5 : 0

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

7 : 0

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

9 : 0

Stal GorzyceStal Gorzyce

IV kolejka - 6-7.05.2023

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

0 : 1

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

Szczegóły

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

3 : 2

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

5 : 1

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Legion PilznoLegion Pilzno

2 : 0

AP JasłoAP Jasło

Stal GorzyceStal Gorzyce

3 : 0

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

Ekoball SanokEkoball Sanok

1 : 4

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

V kolejka - 13-14.05.2023

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

1 : 1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

8 : 0

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

AP JasłoAP Jasło

0 : 1

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

8 : 2

Stal GorzyceStal Gorzyce

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

1 : 7

Ekoball SanokEkoball Sanok

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

1 : 0

Legion PilznoLegion Pilzno

VI kolejka - 20-21.05.2023

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

1 : 5

Legion PilznoLegion Pilzno

Szczegóły

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

2 : 1

AP JasłoAP Jasło

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

1 : 3

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

Stal GorzyceStal Gorzyce

1 : 2

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Ekoball SanokEkoball Sanok

1 : 4

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

7 : 0

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

VII kolejka - 27-28.05.2023

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

1 : 5

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

1 : 4

Ekoball SanokEkoball Sanok

AP JasłoAP Jasło

2 : 0

Stal GorzyceStal Gorzyce

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

11 : 2

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

Legion PilznoLegion Pilzno

3 : 0

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

1 : 4

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

VIII kolejka - 3-4.06.2023

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

1 : 0

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Szczegóły

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

2 : 13

Legion PilznoLegion Pilzno

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

2 : 3

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Stal GorzyceStal Gorzyce

3 : 0

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

Ekoball SanokEkoball Sanok

7 : 1

AP JasłoAP Jasło

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

5 : 0

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

IX kolejka - 6.06.2023

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

3 : 5

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

0 : 3

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

Legion PilznoLegion Pilzno

6 : 2

Stal GorzyceStal Gorzyce

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

3 : 2

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

1 : 2

Ekoball SanokEkoball Sanok

AP JasłoAP Jasło

1 : 4

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

X kolejka - 10-11.06.2023

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

12 : 0

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

Szczegóły

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

2 : 0

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

0 : 2

AP JasłoAP Jasło

Ekoball SanokEkoball Sanok

4 : 1

Legion PilznoLegion Pilzno

Stal GorzyceStal Gorzyce

0 : 4

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

5 : 0

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

XI kolejka - 17-18.06.2023

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

0 : 5

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

AP JasłoAP Jasło

0 : 1

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Azalia Wola ZarczyckaAzalia Wola Zarczycka

4 : 3

Stal GorzyceStal Gorzyce

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

1 : 2

Ekoball SanokEkoball Sanok

Izolator BoguchwałaIzolator Boguchwała

3 : 0

Wisłoka DębicaWisłoka Dębica

Legion PilznoLegion Pilzno

6 : 5

Igloopol DębicaIgloopol Dębica

Sponsorzy