/ /

Okręgowa Liga Trampkarza Młodszego - Rzeszów Gr 1

C2 - RZE - Gr 1

2010

Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów
Dynovia Dynów
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
Stal Łańcut
Juventus Academy Rzeszów
AP Crasnovia Krasne
Wisłok Strzyżów
AP WRS United Rzeszów
Pogoń Leżajsk

Tabela

Pozycja

DrużynaD

MeczeM

PunktyPkt.

BramkiB

+/-+/-

WygraneZ

RemisyR

PorażkiP

1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

18

49

115 : 22

93

16

1

1

2

Stal RzeszówStal Rzeszów

18

48

127 : 17

110

16

0

2

3

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

18

36

97 : 47

50

12

0

6

4

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

18

35

92 : 36

56

11

2

4

5

Dynovia DynówDynovia Dynów

18

29

70 : 34

36

9

2

6

6

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

18

21

61 : 99

-38

7

0

11

7

Stal ŁańcutStal Łańcut

18

16

42 : 95

-53

5

1

12

8

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

18

14

45 : 119

-74

4

2

12

9

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

18

13

53 : 91

-38

4

1

13

10

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

18

1

20 : 127

-107

0

1

17

Strzelcy bramek:

Maciej Delekta
14

Maciej Delekta

Nikodem Szczęsny
13

Nikodem Szczęsny

Maks Reizer
10

Maks Reizer

Michał Łuksik
10

Michał Łuksik

Artur Falkiewicz
9

Artur Falkiewicz

Seweryn Rak
7

Seweryn Rak

Maciej Wojtas
5

Maciej Wojtas

Damian Pokrzywa
4

Damian Pokrzywa

Tymoteusz Kucharczyk
4

Tymoteusz Kucharczyk

Brunon Puzio
4

Brunon Puzio

Eliot Pereira
4

Eliot Pereira

Kacper Salamon
4

Kacper Salamon

Karol Baran
3

Karol Baran

Igor Turzański
3

Igor Turzański

Eryk Wolan
2

Eryk Wolan

Dawid Flejszar
2

Dawid Flejszar

Wojciech Wielgosz
2

Wojciech Wielgosz

Bartosz Tendelski
2

Bartosz Tendelski

Gabriel Stadnik
1

Gabriel Stadnik

Kamil Michalik
1

Kamil Michalik

Antoni Rodzeń
1

Antoni Rodzeń

Kacper Szetela
1

Kacper Szetela

Adrian Kogut
1

Adrian Kogut

Tymoteusz Liszcz
1

Tymoteusz Liszcz

Patryk Blok
1

Patryk Blok

Sambor Cebula
1

Sambor Cebula

Dawid Mikayelyan
1

Dawid Mikayelyan

Filip Kobos
1

Filip Kobos

Kolejka: 1 w dniach 2023-08-26

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

3 : 4

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Szczegóły

Stal ŁańcutStal Łańcut

0 : 19

Stal RzeszówStal Rzeszów

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

10 : 0

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

10 : 1

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Kolejka: 2 w dniach 2023-09-02

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

5 : 0

Stal ŁańcutStal Łańcut

Szczegóły

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

13 : 0

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

0 : 4

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

0 : 5

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

Kolejka: 3 w dniach 2023-09-09

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

14 : 0

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

Stal ŁańcutStal Łańcut

1 : 6

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

6 : 0

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

1 : 1

Dynovia DynówDynovia Dynów

Kolejka: 4 w dniach 2023-09-16

Stal RzeszówStal Rzeszów

11 : 0

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

6 : 4

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

5 : 3

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Dynovia DynówDynovia Dynów

3 : 0

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Kolejka: 5 w dniach 2023-09-23

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

3 : 3

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

2 : 2

Dynovia DynówDynovia Dynów

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

1 : 5

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

0 : 10

Stal RzeszówStal Rzeszów

Kolejka: 6 w dniach 2023-09-30

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

4 : 1

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Szczegóły

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

5 : 3

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

Dynovia DynówDynovia Dynów

9 : 1

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

Stal RzeszówStal Rzeszów

8 : 2

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Stal ŁańcutStal Łańcut

2 : 0

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

Kolejka: 7 w dniach 2023-10-07

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

3 : 5

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

0 : 24

Stal RzeszówStal Rzeszów

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

0 : 4

Dynovia DynówDynovia Dynów

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

1 : 7

Stal ŁańcutStal Łańcut

Kolejka: 8 w dniach 2023-10-14

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

7 : 2

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

Szczegóły

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

4 : 1

Dynovia DynówDynovia Dynów

Stal RzeszówStal Rzeszów

8 : 0

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

Stal ŁańcutStal Łańcut

5 : 2

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Kolejka: 9 w dniach 2023-10-21

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

2 : 3

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

2 : 1

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

0 : 4

Stal ŁańcutStal Łańcut

Dynovia DynówDynovia Dynów

1 : 4

Stal RzeszówStal Rzeszów

Kolejka: 10 w dniach 2023-10-28

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

4 : 0

Dynovia DynówDynovia Dynów

Szczegóły

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

1 : 4

Stal RzeszówStal Rzeszów

Stal ŁańcutStal Łańcut

3 : 6

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

3 : 1

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Kolejka: 11 w dniach 2023-11-04

Stal RzeszówStal Rzeszów

1 : 2

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

1 : 2

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

0 : 7

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

Dynovia DynówDynovia Dynów

2 : 0

Stal ŁańcutStal Łańcut

Kolejka 12 - 2024-04-13

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

5 : 1

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

Szczegóły

Stal ŁańcutStal Łańcut

12 : 0

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

2 : 4

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Dynovia DynówDynovia Dynów

0 : 2

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

Stal RzeszówStal Rzeszów

13 : 1

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Kolejka 13 - 2024-04-20

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

0 : 4

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

6 : 2

Stal ŁańcutStal Łańcut

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

4 : 4

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

Dynovia DynówDynovia Dynów

- : -

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

1 : 4

Stal RzeszówStal Rzeszów

Kolejka 14 - 2024-04-27

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

4 : 2

Stal RzeszówStal Rzeszów

Szczegóły

Dynovia DynówDynovia Dynów

2 : 0

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

9 : 1

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

17 : 0

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

Stal ŁańcutStal Łańcut

2 : 2

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Kolejka 15 - 2024-05-04

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

0 : 22

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

0 : 8

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

0 : 3

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

5 : 1

Stal ŁańcutStal Łańcut

Stal RzeszówStal Rzeszów

6 : 3

Dynovia DynówDynovia Dynów

Kolejka 16 - 2024-05-11

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

1 : 13

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

0 : 17

Stal RzeszówStal Rzeszów

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

3 : 4

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

3 : 19

Dynovia DynówDynovia Dynów

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

3 : 1

Stal ŁańcutStal Łańcut

Kolejka 17 - 2024-05-18

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

8 : 2

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Szczegóły

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

0 : 13

Dynovia DynówDynovia Dynów

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

12 : 2

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

5 : 0

Stal ŁańcutStal Łańcut

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

1 : 4

Stal RzeszówStal Rzeszów

Kolejka 18 - 2024-05-25

Stal ŁańcutStal Łańcut

0 : 13

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

13 : 2

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

3 : 25

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

Dynovia DynówDynovia Dynów

7 : 2

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Stal RzeszówStal Rzeszów

16 : 0

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Kolejka 19 - 2024-06-01

Dynovia DynówDynovia Dynów

0 : 4

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

0 : 13

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

0 : 17

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

7 : 6

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

Stal RzeszówStal Rzeszów

17 : 1

Stal ŁańcutStal Łańcut

Kolejka 20 - 2024-06-08

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

6 : 0

Juventus Academy RzeszówJuventus Academy Rzeszów

Szczegóły

Pogoń LeżajskPogoń Leżajsk

3 : 0

AP WRS United RzeszówAP WRS United Rzeszów

Stal ŁańcutStal Łańcut

1 : 3

Dynovia DynówDynovia Dynów

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

18 : 0

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Stal RzeszówStal Rzeszów

3 : 0

AP Crasnovia KrasneAP Crasnovia Krasne

Sponsorzy