/ /

Podkarpacka II Liga Młodzika Starszego - Wiosna

D1 - POD - II

2011

Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Stal Rzeszów
Stal Stalowa Wola
UKS SMS Stal Mielec
SP Grunwald Budziwój
Stal Łańcut
Beniaminek Krosno
Chemik Pustków
AP Stalowa Wola
Sokół Nisko
Przełęcz Dukla
SMS Przemyśl
PKS San Stalowa Wola

Tabela

Pozycja

DrużynaD

MeczeM

PunktyPkt.

BramkiB

+/-+/-

WygraneZ

RemisyR

PorażkiP

1

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

4

12

32 : 7

25

4

0

0

2

Chemik PustkówChemik Pustków

4

12

17 : 3

14

4

0

0

3

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

3

7

8 : 4

4

2

1

0

4

Stal ŁańcutStal Łańcut

4

7

11 : 20

-9

2

1

1

5

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

3

6

13 : 6

7

2

0

1

6

Stal RzeszówStal Rzeszów

3

6

16 : 13

3

2

0

1

7

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

3

3

11 : 9

2

1

0

2

8

Sokół NiskoSokół Nisko

4

3

8 : 9

-1

1

0

3

9

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

3

3

12 : 15

-3

1

0

2

10

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

3

3

10 : 14

-4

1

0

2

11

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

3

3

3 : 11

-8

1

0

2

12

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

0

0

0 : 0

0

0

0

0

13

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

3

0

1 : 10

-9

0

0

3

14

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

4

0

4 : 25

-21

0

0

4

Strzelcy bramek:

Karol  Luboch
1

Karol Luboch

Dawid Mikayelyan
1

Dawid Mikayelyan

Antoni Kustra
1

Antoni Kustra

Kolejka: 1 w dniach 2024-03-23

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

2 : 0

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Szczegóły

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

6 : 2

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

1 : 1

Stal ŁańcutStal Łańcut

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

- : -

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

Chemik PustkówChemik Pustków

2 : 0

Sokół NiskoSokół Nisko

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

2 : 8

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

9 : 3

Stal RzeszówStal Rzeszów

Kolejka: 2 w dniach 2024-04-02

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

- : -

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

- : -

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

Stal RzeszówStal Rzeszów

10 : 4

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Sokół NiskoSokół Nisko

2 : 5

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

2 : 7

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Stal ŁańcutStal Łańcut

4 : 2

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

1 : 3

Chemik PustkówChemik Pustków

Kolejka: 3 w dniach 2024-04-06

Chemik PustkówChemik Pustków

9 : 0

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

5 : 1

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

- : -

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

5 : 0

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

- : -

Stal RzeszówStal Rzeszów

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

0 : 5

Sokół NiskoSokół Nisko

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

14 : 1

Stal ŁańcutStal Łańcut

Kolejka: 4 w dniach 2024-04-13

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

1 : 2

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

Szczegóły

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

0 : 3

Stal RzeszówStal Rzeszów

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

- : -

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

Stal ŁańcutStal Łańcut

5 : 3

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Sokół NiskoSokół Nisko

1 : 2

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

8 : 0

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

2 : 3

Chemik PustkówChemik Pustków

Kolejka: 5 w dniach 2024-04-20/2024-04-21

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

- : -

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

- : -

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

- : -

Sokół NiskoSokół Nisko

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

- : -

Stal ŁańcutStal Łańcut

Stal RzeszówStal Rzeszów

- : -

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

Chemik PustkówChemik Pustków

- : -

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

- : -

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

Kolejka: 6 w dniach 2024-04-27/2024-04-28

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

- : -

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

- : -

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

Stal ŁańcutStal Łańcut

- : -

Stal RzeszówStal Rzeszów

Sokół NiskoSokół Nisko

- : -

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

- : -

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

- : -

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

Chemik PustkówChemik Pustków

- : -

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

Kolejka: 7 w dniach 2024-05-04/2024-05-05

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

- : -

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

- : -

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

- : -

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

Stal RzeszówStal Rzeszów

- : -

Sokół NiskoSokół Nisko

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

- : -

Stal ŁańcutStal Łańcut

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

- : -

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

- : -

Chemik PustkówChemik Pustków

Kolejka: 8 w dniach 2024-05-11/2024-05-12

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

- : -

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

- : -

Stal ŁańcutStal Łańcut

Sokół NiskoSokół Nisko

- : -

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

- : -

Stal RzeszówStal Rzeszów

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

- : -

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

- : -

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

Chemik PustkówChemik Pustków

- : -

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Kolejka: 9 w dniach 2024-05-18

Stal RzeszówStal Rzeszów

- : -

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

- : -

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

- : -

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

Stal ŁańcutStal Łańcut

- : -

Sokół NiskoSokół Nisko

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

- : -

Chemik PustkówChemik Pustków

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

- : -

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

- : -

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

Kolejka: 10 w dniach 2024-05-25/2024-05-26

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

- : -

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

- : -

Sokół NiskoSokół Nisko

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

- : -

Stal ŁańcutStal Łańcut

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

- : -

Stal RzeszówStal Rzeszów

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

- : -

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Chemik PustkówChemik Pustków

- : -

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

- : -

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Kolejka: 11 w dniach 2024-06-01/2024-06-02

Stal ŁańcutStal Łańcut

- : -

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

- : -

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

- : -

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

Sokół NiskoSokół Nisko

- : -

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

- : -

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

Stal RzeszówStal Rzeszów

- : -

Chemik PustkówChemik Pustków

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

- : -

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Kolejka: 12 w dniach 2024-06-08/2024-06-09

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

- : -

Sokół NiskoSokół Nisko

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

- : -

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

- : -

Stal ŁańcutStal Łańcut

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

- : -

Stal RzeszówStal Rzeszów

Chemik PustkówChemik Pustków

- : -

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

- : -

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

- : -

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Kolejka: 13 w dniach 2024-06-15/2024-06-16

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

- : -

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

- : -

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

- : -

SMS PrzemyślSMS Przemyśl

Sokół NiskoSokół Nisko

- : -

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

- : -

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Stal RzeszówStal Rzeszów

- : -

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

Stal ŁańcutStal Łańcut

- : -

Chemik PustkówChemik Pustków

Sponsorzy