/ /

Podkarpacka II Liga Młodzika Starszego

D1 - POD - II

2011

Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów
JKS Jarosław
Stal Rzeszów
Stal Mielec
Stal Stalowa Wola
UKS SMS Stal Mielec
Stal Łańcut
Beniaminek Krosno
Chemik Pustków
AP Stalowa Wola
Sokół Nisko
Przełęcz Dukla
Grunwald Budziwój
PKS San Stalowa Wola

Tabela

Pozycja

DrużynaD

MeczeM

PunktyPkt.

BramkiB

+/-+/-

WygraneZ

RemisyR

PorażkiP

1

Stal MielecStal Mielec

13

34

57 : 12

45

11

1

1

2

JKS JarosławJKS Jarosław

13

28

64 : 33

31

9

1

3

3

Stal ŁańcutStal Łańcut

13

27

68 : 32

36

9

0

4

4

Stal RzeszówStal Rzeszów

13

24

67 : 38

29

8

0

5

5

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

13

23

61 : 19

42

7

2

4

6

Chemik PustkówChemik Pustków

13

23

47 : 31

16

7

2

4

7

Sokół NiskoSokół Nisko

13

22

48 : 32

16

7

1

5

8

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

13

22

55 : 47

8

7

1

5

9

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

13

16

27 : 38

-11

5

1

7

10

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

13

13

42 : 56

-14

4

1

8

11

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

13

13

25 : 44

-19

4

1

8

12

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

13

12

28 : 76

-48

4

0

9

13

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

13

10

22 : 55

-33

3

1

9

14

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

13

0

17 : 115

-98

0

0

13

Strzelcy bramek:

Filip Krzanowski
6

Filip Krzanowski

Iwo Olearka
4

Iwo Olearka

Kacper Jodko
4

Kacper Jodko

Kuba Kulig
3

Kuba Kulig

Adam Zaborowski
2

Adam Zaborowski

Karol Baran
2

Karol Baran

Kacper Martowicz
2

Kacper Martowicz

Dominik Rogoziński
1

Dominik Rogoziński

Mateusz Kocój
1

Mateusz Kocój

Adrian Kogut
1

Adrian Kogut

Antoni Kustra
1

Antoni Kustra

Kolejka: 1 w dniach 2023-08-19

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

1 : 2

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

JKS JarosławJKS Jarosław

5 : 4

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

Stal ŁańcutStal Łańcut

3 : 0

Stal MielecStal Mielec

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

5 : 4

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Sokół NiskoSokół Nisko

5 : 2

Chemik PustkówChemik Pustków

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

6 : 1

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

Stal RzeszówStal Rzeszów

1 : 4

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Kolejka: 2 w dniach 2023-08-26

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

5 : 0

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Szczegóły

Stal MielecStal Mielec

8 : 1

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

4 : 2

Sokół NiskoSokół Nisko

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

0 : 3

JKS JarosławJKS Jarosław

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

14 : 0

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

1 : 13

Stal RzeszówStal Rzeszów

Chemik PustkówChemik Pustków

2 : 1

Stal ŁańcutStal Łańcut

Kolejka: 3 w dniach 2023-08-29

JKS JarosławJKS Jarosław

4 : 1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Sokół NiskoSokół Nisko

7 : 0

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Stal ŁańcutStal Łańcut

3 : 4

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

Stal RzeszówStal Rzeszów

1 : 2

Stal MielecStal Mielec

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

2 : 2

Chemik PustkówChemik Pustków

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

8 : 3

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

1 : 2

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Kolejka: 4 w dniach 2023-09-02

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

3 : 2

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Szczegóły

Stal MielecStal Mielec

9 : 0

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

2 : 4

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

3 : 7

Stal ŁańcutStal Łańcut

JKS JarosławJKS Jarosław

5 : 2

Sokół NiskoSokół Nisko

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

1 : 6

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Chemik PustkówChemik Pustków

9 : 3

Stal RzeszówStal Rzeszów

Kolejka: 5 w dniach 2023-09-09/2023-09-10

Sokół NiskoSokół Nisko

5 : 0

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Stal ŁańcutStal Łańcut

4 : 2

JKS JarosławJKS Jarosław

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

1 : 3

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Stal RzeszówStal Rzeszów

9 : 0

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

0 : 2

Stal MielecStal Mielec

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

1 : 0

Chemik PustkówChemik Pustków

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

14 : 1

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

Kolejka: 6 w dniach 2023-09-16

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

7 : 0

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

Szczegóły

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

8 : 1

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

1 : 0

Stal RzeszówStal Rzeszów

JKS JarosławJKS Jarosław

9 : 1

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

Sokół NiskoSokół Nisko

2 : 6

Stal ŁańcutStal Łańcut

Stal MielecStal Mielec

1 : 1

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Chemik PustkówChemik Pustków

6 : 4

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Kolejka: 7 w dniach 2023-09-23

Stal ŁańcutStal Łańcut

5 : 0

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

0 : 2

Sokół NiskoSokół Nisko

Stal RzeszówStal Rzeszów

5 : 3

JKS JarosławJKS Jarosław

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

2 : 4

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

4 : 8

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

2 : 8

Stal MielecStal Mielec

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

0 : 2

Chemik PustkówChemik Pustków

Kolejka: 8 w dniach 2023-09-30

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

0 : 4

Stal MielecStal Mielec

Szczegóły

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

1 : 3

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

JKS JarosławJKS Jarosław

8 : 2

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

Sokół NiskoSokół Nisko

8 : 4

Stal RzeszówStal Rzeszów

Stal ŁańcutStal Łańcut

6 : 0

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

1 : 6

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Chemik PustkówChemik Pustków

7 : 1

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

Kolejka: 9 w dniach 2023-10-07

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

3 : 2

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Stal RzeszówStal Rzeszów

6 : 3

Stal ŁańcutStal Łańcut

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

2 : 6

Sokół NiskoSokół Nisko

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

2 : 7

JKS JarosławJKS Jarosław

Stal MielecStal Mielec

3 : 1

Chemik PustkówChemik Pustków

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

1 : 1

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

3 : 13

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

Kolejka: 10 w dniach 2023-10-14

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

2 : 3

Chemik PustkówChemik Pustków

Szczegóły

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

1 : 6

Stal MielecStal Mielec

Sokół NiskoSokół Nisko

2 : 2

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Stal ŁańcutStal Łańcut

11 : 1

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

0 : 3

Stal RzeszówStal Rzeszów

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

10 : 2

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

JKS JarosławJKS Jarosław

1 : 0

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Kolejka: 11 w dniach 2023-10-21/2023-10-22

Stal RzeszówStal Rzeszów

8 : 1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

3 : 2

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

9 : 7

Stal ŁańcutStal Łańcut

Stal MielecStal Mielec

5 : 0

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

4 : 2

Sokół NiskoSokół Nisko

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

2 : 12

JKS JarosławJKS Jarosław

Chemik PustkówChemik Pustków

1 : 4

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

Kolejka: 12 w dniach 2023-10-28/2023-10-29

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

3 : 3

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

Szczegóły

JKS JarosławJKS Jarosław

1 : 6

Stal MielecStal Mielec

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

2 : 4

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

Stal RzeszówStal Rzeszów

6 : 3

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

Sokół NiskoSokół Nisko

4 : 0

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

Stal ŁańcutStal Łańcut

5 : 3

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

Chemik PustkówChemik Pustków

8 : 1

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Kolejka: 13 w dniach 2023-11-04

Przełęcz DuklaPrzełęcz Dukla

0 : 1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

PKS San Stalowa WolaPKS San Stalowa Wola

3 : 8

Stal RzeszówStal Rzeszów

Stal MielecStal Mielec

3 : 1

Sokół NiskoSokół Nisko

UKS SMS Stal MielecUKS SMS Stal Mielec

3 : 0

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Beniaminek KrosnoBeniaminek Krosno

10 : 0

Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola

AP Stalowa WolaAP Stalowa Wola

0 : 7

Stal ŁańcutStal Łańcut

Chemik PustkówChemik Pustków

4 : 4

JKS JarosławJKS Jarosław

Sponsorzy