/ /

Podkapracka II Liga Trampkarza Starszego - Wiosna

C1 - POD - II

2009

Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
JKS Jarosław
AP Piłkarskie Nadzieje Mielec
Siarka Tarnobrzeg
Karpaty Krosno
Resovia Rzeszów
Ekoball Sanok
SMS Rzeszów
Stal Łańcut
Sparta Leżajsk
Akademia Piłkarska Wiki Sanok
AP Czarni Jasło
GAP Boguchwała

Tabela

Pozycja

DrużynaD

MeczeM

PunktyPkt.

BramkiB

+/-+/-

WygraneZ

RemisyR

PorażkiP

1

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

13

33

57 : 11

46

11

0

2

2

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

13

29

41 : 17

24

9

2

2

3

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

13

28

44 : 25

19

9

1

3

4

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

13

25

48 : 30

18

8

1

4

5

Ekoball SanokEkoball Sanok

13

25

38 : 23

15

8

1

4

6

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

13

22

38 : 25

13

7

1

5

7

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

13

18

35 : 28

7

5

3

5

8

SMS RzeszówSMS Rzeszów

13

18

37 : 36

1

6

0

7

9

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

13

17

17 : 39

-22

5

2

6

10

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

13

16

26 : 37

-11

5

1

7

11

Stal ŁańcutStal Łańcut

13

13

21 : 47

-26

4

1

8

12

JKS JarosławJKS Jarosław

13

11

28 : 40

-12

3

2

8

13

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

13

10

32 : 47

-15

3

1

9

14

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

13

0

20 : 77

-57

0

0

13

Strzelcy bramek:

Alan Rak
9

Alan Rak

Kacper Kwaśny
5

Kacper Kwaśny

Filip Kościelny
4

Filip Kościelny

Tomasz Ślusarz
4

Tomasz Ślusarz

Michał Dyrak
3

Michał Dyrak

Piotr Anusik
2

Piotr Anusik

Sebastian Kubas
2

Sebastian Kubas

Filip Strzecha
2

Filip Strzecha

Michał Mosior
1

Michał Mosior

Kolejka: 1 w dniach 2024-03-23

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

2 : 3

Ekoball SanokEkoball Sanok

Szczegóły

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

1 : 4

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

5 : 0

SMS RzeszówSMS Rzeszów

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

2 : 1

JKS JarosławJKS Jarosław

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

1 : 3

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Stal ŁańcutStal Łańcut

0 : 5

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

2 : 4

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

Kolejka: 2 w dniach 2024-04-02

JKS JarosławJKS Jarosław

4 : 1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

7 : 1

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

8 : 3

Stal ŁańcutStal Łańcut

Ekoball SanokEkoball Sanok

3 : 1

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

SMS RzeszówSMS Rzeszów

6 : 0

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

2 : 3

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

2 : 2

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

Kolejka: 3 w dniach 2024-04-06

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

0 : 5

SMS RzeszówSMS Rzeszów

Szczegóły

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

2 : 7

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

1 : 3

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

9 : 1

JKS JarosławJKS Jarosław

Stal ŁańcutStal Łańcut

3 : 1

Ekoball SanokEkoball Sanok

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

3 : 6

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

4 : 2

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Kolejka: 4 w dniach 2024-04-13

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

3 : 1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

3 : 3

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Ekoball SanokEkoball Sanok

3 : 0

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

JKS JarosławJKS Jarosław

4 : 1

Stal ŁańcutStal Łańcut

SMS RzeszówSMS Rzeszów

0 : 6

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

7 : 1

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

3 : 2

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Kolejka: 5 w dniach 2024-04-20

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

4 : 6

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

Szczegóły

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

1 : 0

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

3 : 1

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

Stal ŁańcutStal Łańcut

3 : 2

SMS RzeszówSMS Rzeszów

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

2 : 4

JKS JarosławJKS Jarosław

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

1 : 0

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

0 : 3

Ekoball SanokEkoball Sanok

Kolejka: 6 w dniach 2024-04-27

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

2 : 2

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

2 : 0

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Ekoball SanokEkoball Sanok

2 : 1

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

SMS RzeszówSMS Rzeszów

6 : 3

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

5 : 2

Stal ŁańcutStal Łańcut

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

0 : 2

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

JKS JarosławJKS Jarosław

3 : 4

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

Kolejka: 7 w dniach 2024-05-04

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

0 : 3

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

3 : 1

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

Stal ŁańcutStal Łańcut

0 : 1

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

2 : 4

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

2 : 1

JKS JarosławJKS Jarosław

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

2 : 2

Ekoball SanokEkoball Sanok

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

7 : 2

SMS RzeszówSMS Rzeszów

Kolejka: 8 w dniach 2024-05-11

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

0 : 5

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

Szczegóły

JKS JarosławJKS Jarosław

3 : 3

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

SMS RzeszówSMS Rzeszów

2 : 4

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

2 : 1

Ekoball SanokEkoball Sanok

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

9 : 0

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

2 : 2

Stal ŁańcutStal Łańcut

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

0 : 5

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

Kolejka: 9 w dniach 2024-05-18

Stal ŁańcutStal Łańcut

2 : 1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

2 : 0

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

2 : 3

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

Ekoball SanokEkoball Sanok

3 : 1

JKS JarosławJKS Jarosław

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

4 : 0

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

4 : 2

SMS RzeszówSMS Rzeszów

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

4 : 3

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

Kolejka: 10 w dniach 2024-05-25

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

10 : 2

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Szczegóły

SMS RzeszówSMS Rzeszów

3 : 2

Ekoball SanokEkoball Sanok

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

3 : 1

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

1 : 1

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

3 : 1

JKS JarosławJKS Jarosław

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

9 : 0

Stal ŁańcutStal Łańcut

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

1 : 0

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

Kolejka: 11 w dniach 2024-06-01

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

6 : 2

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

2 : 9

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

Ekoball SanokEkoball Sanok

5 : 3

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

Stal ŁańcutStal Łańcut

2 : 4

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

5 : 1

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

3 : 1

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

JKS JarosławJKS Jarosław

0 : 3

SMS RzeszówSMS Rzeszów

Kolejka: 12 w dniach 2024-06-08

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

4 : 3

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

Szczegóły

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

3 : 1

JKS JarosławJKS Jarosław

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

4 : 2

Ekoball SanokEkoball Sanok

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

2 : 1

SMS RzeszówSMS Rzeszów

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

1 : 0

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

Stal ŁańcutStal Łańcut

3 : 0

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

3 : 0

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

Kolejka: 13 w dniach 2024-06-15

Resovia RzeszówResovia Rzeszów

3 : 5

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg

0 : 4

AP Piłkarskie Nadzieje MielecAP Piłkarskie Nadzieje Mielec

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

1 : 9

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

SMS RzeszówSMS Rzeszów

5 : 0

Sparta LeżajskSparta Leżajsk

Ekoball SanokEkoball Sanok

8 : 1

Karpaty KrosnoKarpaty Krosno

JKS JarosławJKS Jarosław

4 : 4

AP Czarni JasłoAP Czarni Jasło

Akademia Piłkarska Wiki SanokAP Wiki Sanok

5 : 0

Stal ŁańcutStal Łańcut

Sponsorzy