/ /

Okręgowa Liga Młodzika Starszego - Rzeszów Gr. 1

D1 - Okręg - Gr1

2011

Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
SP Grunwald Budziwój
Diament Pstrągowa
Start Lubenia
Wisłok Strzyżów
Raniżovia Raniżów
Strug Tyczyn
KS Dzikowiec
Bratek Bratkowice

Tabela

Pozycja

DrużynaD

MeczeM

PunktyPkt.

BramkiB

+/-+/-

WygraneZ

RemisyR

PorażkiP

1

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

4

12

17 : 4

13

4

0

0

2

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

3

9

37 : 6

31

3

0

0

3

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

4

7

20 : 6

14

2

1

1

4

Strug TyczynStrug Tyczyn

4

7

14 : 3

11

2

1

1

5

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

4

6

27 : 9

18

2

0

2

6

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

3

6

12 : 7

5

2

0

1

7

KS DzikowiecKS Dzikowiec

4

6

7 : 12

-5

2

0

2

8

Start LubeniaStart Lubenia

4

3

6 : 38

-32

1

0

3

9

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

4

0

5 : 23

-18

0

0

4

10

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

4

0

7 : 44

-37

0

0

4

Strzelcy bramek:

Kacper Jodko
4

Kacper Jodko

Oskar Stolarski
2

Oskar Stolarski

Michał Rżysko
2

Michał Rżysko

Oscar Latasiewicz
2

Oscar Latasiewicz

Piotr Tylutki
1

Piotr Tylutki

Filip Krzanowski
1

Filip Krzanowski

Igor Turzański
1

Igor Turzański

Mateusz Kocój
1

Mateusz Kocój

Tymon Noga
1

Tymon Noga

Dominik Trojanowski
1

Dominik Trojanowski

I kolejka - 3.09.2022

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

2 : 1

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

1 : 17

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

KS DzikowiecKS Dzikowiec

2 : 4

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

1 : 5

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Strug TyczynStrug Tyczyn

11 : 0

Start LubeniaStart Lubenia

II kolejka - 10.09.2022

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

5 : 6

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Szczegóły

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

0 : 3

KS DzikowiecKS Dzikowiec

Start LubeniaStart Lubenia

5 : 2

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

0 : 2

Strug TyczynStrug Tyczyn

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

6 : 3

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

III kolejka - 17.09.2022

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

0 : 10

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

3 : 8

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

KS DzikowiecKS Dzikowiec

0 : 7

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

Strug TyczynStrug Tyczyn

1 : 1

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

14 : 0

Start LubeniaStart Lubenia

IV kolejka - 24.09.2022

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

11 : 1

Start LubeniaStart Lubenia

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

2 : 0

Strug TyczynStrug Tyczyn

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

- : -

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

14 : 1

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

1 : 2

KS DzikowiecKS Dzikowiec

V kolejka - 01.10.2022

KS DzikowiecKS Dzikowiec

- : -

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

- : -

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

Strug TyczynStrug Tyczyn

- : -

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

- : -

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

Start LubeniaStart Lubenia

- : -

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

VI kolejka - 08.10.2022

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

- : -

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

KS DzikowiecKS Dzikowiec

- : -

Strug TyczynStrug Tyczyn

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

- : -

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

- : -

Start LubeniaStart Lubenia

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

- : -

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

VII kolejka - 15.10.2022

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

- : -

Strug TyczynStrug Tyczyn

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

- : -

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

- : -

KS DzikowiecKS Dzikowiec

Start LubeniaStart Lubenia

- : -

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

- : -

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

VIII kolejka - 22.10.2022

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

- : -

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Strug TyczynStrug Tyczyn

- : -

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

- : -

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

KS DzikowiecKS Dzikowiec

- : -

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

- : -

Start LubeniaStart Lubenia

IX kolejka - 29.10.2022

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

- : -

Bratek BratkowiceBratek Bratkowice

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

- : -

Diament PstrągowaDiament Pstrągowa

SP Grunwald BudziwójSP Grunwald Budziwój

- : -

Strug TyczynStrug Tyczyn

Start LubeniaStart Lubenia

- : -

KS DzikowiecKS Dzikowiec

Wisłok StrzyżówWisłok Strzyżów

- : -

Raniżovia RaniżówRaniżovia Raniżów

Sponsorzy