/ /

Okręgowa Liga Młodzika Młodszego - Rzeszów Gr 1

D2 - RZE - Gr 1

2012

Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów
Głogovia Głogów Małopolski
Dynovia Dynów
Korona Rzeszów
Strug Tyczyn
Grunwald Budziwój
GAP Boguchwała
Beniaminek Rzeszów

Tabela

Pozycja

DrużynaD

MeczeM

PunktyPkt.

BramkiB

+/-+/-

WygraneZ

RemisyR

PorażkiP

1

Dynovia DynówDynovia Dynów

13

36

107 : 18

89

12

0

1

2

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

14

36

110 : 16

94

12

0

2

3

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

14

27

56 : 33

23

9

0

5

4

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

13

19

43 : 64

-21

6

1

6

5

Strug TyczynStrug Tyczyn

14

19

56 : 81

-25

6

1

7

6

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

13

13

37 : 68

-31

4

1

8

7

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

14

10

27 : 77

-50

3

1

10

8

Korona RzeszówKorona Rzeszów

13

0

15 : 94

-79

0

0

13

Strzelcy bramek:

Michał Dec
17

Michał Dec

Karol Rosa
9

Karol Rosa

Aleksander Warzocha
6

Aleksander Warzocha

Stanisław Krauze
6

Stanisław Krauze

Jakub Wisz
6

Jakub Wisz

Mieszko Maciołek
5

Mieszko Maciołek

Filip Soja
5

Filip Soja

Kacper Baran
5

Kacper Baran

Kamil Stachurski
4

Kamil Stachurski

Sebastian Śniegurski
4

Sebastian Śniegurski

Dawid Habaj
4

Dawid Habaj

Olaf Augustyniak
4

Olaf Augustyniak

Filip Szetela
4

Filip Szetela

Marcin Tarnowski
4

Marcin Tarnowski

Mateusz Młynarczyk
4

Mateusz Młynarczyk

Dawid Cichanowski
3

Dawid Cichanowski

Iwo Olearka
3

Iwo Olearka

Czesław Kozicki
3

Czesław Kozicki

Sebastian Kozicki
2

Sebastian Kozicki

Dawid Wcisło
2

Dawid Wcisło

Kacper Piśla
2

Kacper Piśla

Alexander Jaroszyński
2

Alexander Jaroszyński

Wiktor Lew
1

Wiktor Lew

Bartłomiej Zdeb
1

Bartłomiej Zdeb

Maksymilian Majcher
1

Maksymilian Majcher

Tomasz Niemczyk
1

Tomasz Niemczyk

Jakub Wierzgacz
1

Jakub Wierzgacz

Mikołaj Polak
1

Mikołaj Polak

Kolejka: 1 w dniach 2023-09-02

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

14 : 1

Strug TyczynStrug Tyczyn

Szczegóły

Korona RzeszówKorona Rzeszów

0 : 6

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

Dynovia DynówDynovia Dynów

- : -

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Kolejka: 2 w dniach 2023-09-09

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

1 : 5

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

5 : 2

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

5 : 1

Korona RzeszówKorona Rzeszów

Kolejka: 3 w dniach 2023-09-16

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

11 : 2

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Szczegóły

Dynovia DynówDynovia Dynów

9 : 3

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

7 : 3

Strug TyczynStrug Tyczyn

Kolejka: 4 w dniach 2023-09-23

Dynovia DynówDynovia Dynów

16 : 1

Korona RzeszówKorona Rzeszów

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

1 : 1

Strug TyczynStrug Tyczyn

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

7 : 2

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Kolejka: 5 w dniach 2023-09-30

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

0 : 1

Dynovia DynówDynovia Dynów

Szczegóły

Korona RzeszówKorona Rzeszów

0 : 4

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

6 : 4

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Strug TyczynStrug Tyczyn

4 : 7

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

Kolejka: 6 w dniach 2023-10-07

Korona RzeszówKorona Rzeszów

0 : 10

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

0 : 4

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

5 : 3

Strug TyczynStrug Tyczyn

Kolejka: 7 w dniach 2023-10-14

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

10 : 0

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Szczegóły

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

1 : 7

Dynovia DynówDynovia Dynów

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

1 : 2

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Kolejka: 8 w dniach 2023-10-21

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

3 : 4

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Korona RzeszówKorona Rzeszów

2 : 4

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Dynovia DynówDynovia Dynów

21 : 1

Strug TyczynStrug Tyczyn

Kolejka: 9 w dniach 2023-10-28

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

2 : 4

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Strug TyczynStrug Tyczyn

7 : 2

Korona RzeszówKorona Rzeszów

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

0 : 3

Dynovia DynówDynovia Dynów

Kolejka 10 - 2024-04-27

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

12 : 2

Korona RzeszówKorona Rzeszów

Szczegóły

Strug TyczynStrug Tyczyn

5 : 2

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

2 : 9

Dynovia DynówDynovia Dynów

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

5 : 1

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Kolejka 11 - 2024-05-04

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

8 : 1

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Szczegóły

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

4 : 0

Korona RzeszówKorona Rzeszów

Strug TyczynStrug Tyczyn

8 : 3

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

1 : 9

Dynovia DynówDynovia Dynów

Kolejka 12 - 2024-05-11

Strug TyczynStrug Tyczyn

2 : 7

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

5 : 2

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Korona RzeszówKorona Rzeszów

1 : 9

Dynovia DynówDynovia Dynów

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

2 : 6

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

Kolejka 13 - 2024-05-18

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

4 : 0

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

Szczegóły

Korona RzeszówKorona Rzeszów

1 : 3

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

Strug TyczynStrug Tyczyn

6 : 0

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Dynovia DynówDynovia Dynów

13 : 2

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Kolejka 14 - 2024-05-25

Dynovia DynówDynovia Dynów

2 : 0

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

5 : 3

Korona RzeszówKorona Rzeszów

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

3 : 3

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

7 : 1

Strug TyczynStrug Tyczyn

Kolejka 15 - 2024-06-01

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

1 : 9

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Dynovia DynówDynovia Dynów

5 : 1

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

3 : 1

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

Korona RzeszówKorona Rzeszów

2 : 9

Strug TyczynStrug Tyczyn

Kolejka 16 - 2024-06-08

Grunwald BudziwójGrunwald Budziwój

1 : 16

Akademia Piłkarska Ziomki RzeszówAkademia Piłkarska Ziomki Rzeszów

Szczegóły

Głogovia Głogów MałopolskiGłogovia Głogów Małopolski

- : -

Korona RzeszówKorona Rzeszów

GAP BoguchwałaGAP Boguchwała

4 : 7

Beniaminek RzeszówBeniaminek Rzeszów

Strug TyczynStrug Tyczyn

5 : 3

Dynovia DynówDynovia Dynów

Sponsorzy