/ /

Ziomki Summer Camp 2024

Dla planujących wakacje przed sezonem 2024/25 Ziomali mamy propozycje Obozu Piłkarskiego (dla starszych) i Kolonii Sportowej (dla młodszych). W tym roku proponujemy wyjazd do Muszyny.

Termin obozu: 11.08 - 17.08.2024 (7 dni / 6 noclegów) – TYLKO JEDEN TERMIN DLA WSZYSTKICH ROCZNIKÓW (od juniorów młodszych do rocznika 2015)

Zakwaterowanie: Dla Ziomali mamy zarezerwowane 120 miejsc w Domu Wczasowym SZCZYT w Muszynie

Infrastruktura z której będziemy korzystać:

 • 2 baseny zewnętrze (ratownik dostępny w ośrodku)
 • boiska do siatkówki i piłki nożnej
 • sala dyskotekowa razem ze sprzętem
 • sala wykładowa
 • miejsce na grilla/ognisko
 • hol i świetlica

Wyżywienie: 3 pełnowartościowe posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) na terenie DW Szczyt

 

OBÓZ SPORTOWY (od młodzika młodszego do juniora młodszego).

Treningi odbywać się będą 2 razy dziennie na boiskach w Muszynie.
Dodatkowo dwie atrakcje:

 • Wycieczka rowerowa z przewodnikiem po Muszynie,
 • Paintball (Paintball - 140 kulek (1 magazynek)/45 minut+15 minut szkolenie Najbardziej popularna i rozpowszechniona forma rozrywki polegającej na rywalizacji między 2 grupami uczestników wyposażonych w markery (pistolety) Tippman F14 naładowane 140 kulkami wypełnionymi farbą. Celem rozgrywki jest wyeliminowanie wszystkich graczy drużyny przeciwnej. Aby wygrać członkowie drużyny muszą ze sobą współpracować, obmyślić strategię działania i wcielić ją w życie. Paintball przez zabawę rozwija więc umiejętności współdziałania w grupie, strategiczne myślenie oraz radzenie sobie w sytuacjach stresowych. Paintball umożliwia „wybieganie” i „wyszalenie” się uczestników w bezpiecznych, kontrolowanych warunkach terenowych. Zachowuje jednakże element zaskoczenia, jakie niesie ze sobą rywalizacja na otwartej przestrzeni.)

KOLONIA SPORTOWA: (grupy naborowe oraz roczniki 2014 i 2015)

Trening odbywać się będzie 1 dziennie na boiskach w Muszynie.

Dodatkowo 5 atrakcji:

 • Gel Blaster - 1000 kulek (2 magazynki)/45 minut+ 15 minut szkolenie Absolutna nowość i alternatywa dla paintballa klasycznego, kierowana do najmłodszych. Gracze wyposażeni są w karabiny naładowane żelowymi kulkami wykonanymi z nietoksycznego hydrogelu, łatwo rozbijają się na celu. Gel Blastery stanowią przyjazną człowiekowi i środowisku rozrywkę ponieważ, Gellets (kulki żelowe) szybko ulegają biodegradacji, ponieważ są wypełnione wodą nie farbują, są zupełnie neutralne dla otoczenia. Scenariusz i przebieg gry wygląda podobnie jak przy paintballu klasyczny. Zawodnicy ubierają specjalne kamizelki wyposażone w sensory IPS, które połączone są w 1 system zliczający punkty, a wyniki drużyn wyświetlane są na tablicy. Obowiązuje tylko zasada fair play.
 • Ninja Junior Park  - park dmuchańców w nowoczesnym wydaniu. Nasz Park to ponad 2000 m2 dobrej zabawy. Posiadamy dmuchane atrakcje, składające się na około 40 metrowy tor przeszkód.
 • ​Survival - uczy samodzielności, dzięki niemu odkrywamy na nowo swoją naturę i zaczynamy samodzielnie działać, nie czekając na pomoc z zewnątrz. Dzięki niemu można odkryć w sobie ukryte dotychczas pokłady niezwykłych umiejętności. Pozwala również w praktyce wykorzystać wiedzę ogólną. Zajęcia odbywają się w formie interaktywnej gry prowadzonej podczas pieszej wycieczki. W ich trakcie młodzież zatrzymuje się w punktach, na których uczestnicy zdobywać będą wiedzę i umiejętności potrzebne do poradzenia sobie z trudnymi sytuacjami (zaaranżowanymi przez instruktorów). Użycie innego rozwiązania (przedmiotu) daje różne efekty końcowe, tak więc każde zajęcia wyglądają inaczej. Na uczestników czekać będzie szereg zadań do wykonania, np. budowa tratwy, oczyszczenie wody, budowa schronienia, rozpalenie bezpiecznego ogniska, znalezienie pożywienia, itp. Uczestnicy zdobędą również podstawową wiedzę z zakresu terenoznawstwa i „gastronomi” leśnej (bez degustacji ????). Zajęcia są w pełni bezpieczne.
 • Aquazorbing  - zabawa polega na poruszaniu się po wodzie w przeźroczystej kuli o średnicy 2m. Uczestnik chodzi wewnątrz tej kuli, dzięki czemu się przemieszcza. Utrzymanie równowagi nie jest proste, ale upadek ma zawsze „miękkie” lądowanie, gdyż pod nami znajduję się woda. W kuli można chodzić, biegać, skakać, rzucać się, robić „fikołki”lub odpoczywać, zupełnie jak na łóżku wodnym. Jak zawsze dbamy o bezpieczeństwo więc kule mają najlepsze wodoszczelne zamki firmy T-zip a instruktor kontroluje uczestnika w kuli na linkach.
 • Minigolf - Świetny relaks przeznaczony dla każdej grupy wiekowej. Minigolf jest jak wytchnienie pośród mnogości proponowanych przez nas aktywności fizycznych. Tutaj najważniejsza jest koncentracja, cierpliwość i koordynacja wzrokowo ruchowa. Posiadamy 10 "dołków" o różnych kształtach, stopniu trudności i przeszkodach dodatkowych

 

Ile to kosztuje: 1599 zł dla Ziomali lub 1799 zł dla pozostałych uczestników (zaliczka w kwocie 500 zł do dnia 15.04.2024r. płatna na konto akademii traktowana jest jako potwierdzenie rezerwacji – decyduje kolejność zgłoszeń – pozostala kwota do 15.07.2024 r.).

Zaliczki prosimy o przelewanie na poniższe konto:
52 9101 0003 2017 0001 5566 0001
Bank Spółdzielczy w Lubaczowie
Akademia Piłkarska ZIOMKI Rzeszów 35-605 Rzeszów ul. Zimowit 48/1
W rubryce „tytułem” proszę wpisywać: np: ZSC2024 - Imię i nazwisko zawodnika - rocznik (np. ZSC2024 – Jakub Kiwior - 2011)