/ /

Ziomale 2011 wygrywają eliminacje do turnieju Bielik CUP

W sobotę 29.01.2022 r. wybraliśmy się do Krakowa na dwudniowy turniej z którego najlepsza trójka uzyskiwała awans do turnieju głównego Bielik Cup w maju.

 

Zmagania zaczęliśmy bardzo dobrze potwierdzając potencjał jaki drzemie w zawodnikach. Pierwszy dzień kończymy z piecioma zwycięstwami i tylko jedna porażką. Drugiego dnia spotykamy się w lidze Mistrzów, pewnie zwyciężamy w czterech pierwszych spotkaniach po których zapewniliśmy już sobie awans do turnieju głównego. Rozprężanie wdarło się w przed ostatnim meczu, gdzie rewanż za porażkę w pierwszy dzień dał nam zespół z Ukrainy. Chcąc wygrać cały turniej musieliśmy wygrać ostatni dzień w którym to mierzymy się z drużyną z Lublina. W sobotę z tym rywalem pierwsi straciliśmy bramkę ale ostatecznie to my zeszliśmy z boiska z kompletem punktów, a żeby tradycji stało się za dość ostatni mecz turnieju również zaczynamy od straconej bramki... Chłopcy jednak dzielnie walczyli do końca i minutę przed końcem meczu zdobyliśmy upragnioną bramkę na 2:1????⚽????

️Wygrywamy wiec turniej w którym wzięło udział 15 zespołów z Polski i Ukrainy, bardzo cieszy że chłopcy wykorzystują doświadczenie jakie już posiadają i są w stanie kontrolować mecze. Cieszy też fakt ze trzykrotnie udało się odwrócić niekorzystny wynik na swoją korzyść oraz to że zdobyte bramki rozkładaly się na kilku zawodników ????⚽????

Czekamy już na maj gdzie będziemy mieli możliwość zmierzyć się z Dynamem Kijów, Wisłą Kraków, Cracovią czy Piastem Gliwice ????⚽????

Brawo Ziomale