Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

Wspierają nas:

Ortodent

Ortodent istnieje nieprzerwanie od 2004 roku. Świadczy wszechstronne i kompleksowe usługi stomatologiczne w oparciu o zespół specjalistów oraz nowoczesny sprzęt.

Od początku istnienia dokładają wszelkich starań, aby ich usługi wykonywane były na najwyższym poziomie w komfortowych dla Pacjentów warunkach. Stale podnosi standardy swojej pracy – szkoli lekarzy w kraju i za granicą, a także wdraża nowe technologie, by leczenie było przyjemne i skuteczne. Posiadają dwa Oddziały- w Rzeszowie i w Dynowie, by być możliwie najbliżej swoich Pacjentów.

Ich najwyższym celem jest zadowolenie Pacjentów. Dbają o ich zdrowy i piękny uśmiech otaczając ich stałą, profesjonalną i życzliwą opieką. Zdają sobie sprawę, że Pacjenci mają różne potrzeby i możliwości związane z leczeniem, zarówno emocjonalne jak i finansowe, dlatego każdego traktują indywidualnie. Dzięki kompleksowemu leczeniu w zakresie stomatologii, ortodoncji i implantologii są w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanym przypadkom. Wszystkie zabiegi wykonują bezboleśnie, w miłej i przyjaznej atmosferze - minimalizując w ten sposób stres związany z wizytą.

Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

79780

 

Wszelkie prawa zastrzezone Ziomki.eu


Realizacja