Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

poniedziałek, 11 kwiecień 2016

Wyniki ligowe naszych drużyn.

W ostatnim weekendzie tylko dwie nasze drużyny zagrały swoje mecze w rozgrywkach ligowych. Oba zakończyły się naszymi zwycięstwami.


Okręgowa Liga Juniora Młodszego

Stal Łańcut - AP Ziomki Rzeszów 1:3 (bramki: Jan Bester, Dawid Trzeciak, Marek Socha)

Skład: Michał Ozimek, Mateusz Bednarz, Dawid Trzeciak, Mateusz Jurek, Michał Rozmund ( 70 min Adrian Pogoda ), Michał Koszelnik ( 60 min Arkadiusz Zając ), Kacper Niezabitowski, Maciej Rąpała, Jan Bester ( 60 min Andrzej Błaszczak ), Marek Socha ( 70 min Michał Lubas ), Łukasz Mazurek

Gratuluję Mojemu zespołowi wygranego spotkania. Cieszy się że ich ciężka praca w czasie zimowej przerwy przynosi efekty w postaci dobrej i skutecznej gry. Mam Nadzieję że ich forma będzie jeszcze rosnąć i będziemy dobrze prezentować się w pozostałych meczach - powiedział po meczu trener Kaszuba Jarosław.


Podkarpacka Liga Trampkarza Młodszego

Siarka Tarnobrzeg - AP Ziomki Rzeszów 0:2 (bramki: Michał Hałucha, Mieszko Starzak)

Skład: Kamil Miarecki (36 Mateusz Cisek) - Przemysław Rembisz, Maksymilian Kiełb, Tomasz Reichel, Szymon Cużytek, Michał Hałucha, Jakub Antkiewicz, Bartłomiej Korbecki, Igor Tarała, Jakub Błaszkiewicz (42 Antoni Kuśper) - Mieszko Starzak.

Mecz odbył się w trudnych warunkach atmosferycznych, na mokrej nawierzchni. Z kilku dogodnych sytuacji w I połowie udało wykorzystać się tylko jedną, gdzie po prostopadłym podaniu Michał Hałucha umieścił piłkę w bramce. Po zmianie stron mecz nieco się wyrównał ale to my strzelamy drugą bramkę i pierwsze nasze zwycięstwo stało się faktem - powiedział po meczu trener Paweł Kmuk.

Czytany 1155 razy

Wspierają nas:

Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

82528

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów


Realizacja