Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

poniedziałek, 11 kwiecień 2016

Udany wyjazd do Łańcuta

Skuteczny rewanż z drużyną Stali Łańcut.

Stal Łańcut - AP ZIomki Rzeszów 1:3 (Jan Bester, Dawid Trzeciak, Marek Socha)


Skład: Michał Ozimek, Mateusz Bednarz, Dawid Trzeciak, Mateusz Jurek, Michał Rozmund ( 70 min Adrian Pogoda ), Michał Koszelnik ( 60 min Arkadiusz Zając ), Kacper Niezabitowski, Maciej Rąpała, Jan Bester ( 60 min Andrzej Błaszczak ), Marek Socha ( 70 min Michał Lubas ), Łukasz Mazurek.

Na pierwszy, po zimowej przerwie wyjazdowy mecz drużyna juniorów AP Ziomki Rzeszów wybrała się do Łańcuta gdzie rozegrała mecz z tamtejszą Stalą Łańcut. Mecz od początku toczył się pod dyktando Naszej drużyny, która z minuty na minutę zdobywała coraz większą przewagę. Po kilku dogodnych sytuacji w pierwszej połowię udało się Nam uzyskać prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Janek Bester, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. Chwilę później po faulu w polu karnym na jednym z Naszych zawodników sędzia spotkania dyktuje „ jedenastkę ”, którą Dawid Trzeciak zamienia na drugą bramkę.
Takim wynikiem kończy się pierwsza połowa.
Druga połowa rozpoczęła się od bardziej zdecydowanych ataków Stali Łańcut. Jednak nasi defensorzy skutecznie poradzili sobie z atakami przeciwników. Z kolei nasze ataki coraz bardziej zagrażały bramce przeciwnika. Udokumentowaniem dobrej gry była bramka Marka Sochy, który strzałem z około 30 m podwyższa wynik spotkania na 0:3.
Niestety nie udało się Nam utrzymać koncentracji do końca meczu. Po błędzie w wyprowadzaniu i stracie piłki Nasi przeciwnicy wyprowadzili skuteczny kontratak i zdobywają kontaktową bramkę. Na nasze szczęście był to jedyny gol dla Stali i mecz zakończył się Naszym zwycięstwem.

Czytany 1050 razy

Wspierają nas:

Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

82528

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów


Realizacja