Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

Wspierają nas:

poniedziałek, 22 luty 2016

Ferie z Ziomkami 2016 - Rocznik 2008 i 2010

Nasz tygodniowy cykl treningowy dobiegł końca. Było przyjemnie, wesoło, czasem górowało zmęczenie, ale w efekcie każdy z nas może śmiało powiedzieć: „Good Job!”.


Chłopcy z rocznika 2008 po raz kolejny przeszli trudny sprawdzian piłkarski. Od poniedziałku do piątku odbyło się 10 jednostek treningowych, każda bardzo wyczerpująca. Mimo tego na twarzach Ziomków, nigdy nie zabrakło uśmiechu. Oprócz zmagań piłkarskich, przygotowane były atrakcje w postaci sali zabaw „Kolorowy Świat”, kręgli, kina a nawet zajęć na basenie. Każdego dnia, dla zawodników akademii przygotowywane były zdrowe posiłki, które znikały z talerzy nawet tych najbardziej „humorzastych” smakoszy.W ostatnim dniu obozu, w sali lekcyjnej wspólnie oglądaliśmy na dużym ekranie filmy instruktażowe dotyczące najciekawszych i najbardziej efektownych tricków piłkarskich, a na ostatnim treningu każdy uczestnik obozu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz złoty medal.


Podsumowując obóz, trzeba powiedzieć jasno – każdy dał z siebie 101%! A najlepszym wyrazem tego jest fakt, że każdy Ziomek przyjeżdżając na poranne zajęcia o 8:00 wbiegał z piłką na hale sportową pełen entuzjazmu, radości i chęci do podjęcia nowych wyzwań.


Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i wielkie podziękowania dla rodziców naszych Ziomków, którzy sumiennie wspierali swoje pociechy w chwilach zmęczenia dodając im „Powera” na kolejne dni.
Już dziś zapraszamy na kolejną edycję „ferii z Ziomkami” tym razem 2017 :)

PS.: Zdjęcia z ferii dostepne są już w naszej galerii.

Czytany 1416 razy
Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

80809

 

Wszelkie prawa zastrzezone Ziomki.eu


Realizacja