Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

środa, 02 październik 2019

RBO 2020 - razem do wspólnego celu - DZIĘKUJEMY

W dniu 30.09.2019 r. oficjalnie podano wyniki głosowania w ramach RBO na rok 2020 - dzięki Wam razem osiągnęliśmy nasz wspólny cel!

Nasze dwa wnioski z kategorii II i III oraz wspierany przez nas wniosek z kategorii I został umieszczony na liście zadań przyjętych do realizacji w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2020 r.

 

A to te zadania:

  • KATEGORIA I - zadanie nr 19 : III Etap modernizacji i rozbudowy obiektu sportowego położonego przy ul. Stanisława Gliwy na Osiedlu Słocina

Projekt ten jest kontynuacją rozbudowy zespołu boisk Junaka na Osiedlu Słocina, które to działanie wspieraliśmy w poprzednich głosowaniach. A efekty tego odczujemy już końcem października tego roku, gdy zostanie oddane pierwsze z boisk wykonywane w ramach I etapu modernizacji, z których to równiez nasza akademia będzie korzystać.

  • KATEGORIA II - zadanie nr 61 : Arena Park-Zalesie - poprawa infrastruktury sportowej

Wszyscy znamy nasze boisko w parku na Zalesiu. Po zmianach w ubiegłym roku we własności gruntów wreszcie możemy w ramach RBO pozyskać środki na jego modernizację. Zaplanowaliśmy w ramach tego dziłania m.in.:
- ogrodzenie boiska z furtkami i bramą o wysokości ok. 120 cm;
- poprawa stanu boiska poprzez niwelacje terenu, aerację i wertykulację oraz prace związane z wymianą murawy na trawę z rolki;
- montaż piłkochwytów od strony wschodniej i zachodniej boiska;
- zakup i montaż wiat dla zawodników (2 sztuki);
- trybunka mobilna na ok. 50 osób;
- oświetlenie - 8 do 10 sztuk lamp;
- system nawadniający boisko
- garaż blaszany wielkości ok. 4 m. x 6 m. wraz z podbudową z kostki brukowej;
Zmiany te mają poprawić komfort treningów naszych Ziomali.

  • KATEGORIA III - zadanie nr 110Piłka nożna jako alternatywa dla komputera - program zorganizowanych zajęć sportowych dla dzieci z rzeszowskich osiedli

Wniosek ten jest kontynuacją działań jakie prowadzimy od 3 ostatnich lat. Dzięki temu projektowi zawodnicy naszej Akademii mają między innymi bezpłatne zajęcia z akrobatyki i pływania.

 

Dzięki Państwa głosom realizacja tych zadań przyczyni się do jeszcze lepszego funkcjonowania Akademii Piłkarskiej Ziomki i pozwoli nam realizować projekty, dzięki którym Nasze Ziomale będą podnosić swoje umiejętności, dzięki różnorodności zajęć oferowanych przez nas.

Jeszcze raz dziękujemy

Zarząd Akademii Piłkarskiej „Ziomki” Rzeszów

Czytany 206 razy

Wspierają nas:

Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

92657

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów


Realizacja