Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

środa, 24 lipiec 2019

Certyfikacja dla Szkółek Piłkarskich - rejestracja zawodników

W związku z udziałem naszej Akademii w projekcie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN w celu spełnienia kryteriów prosimy o zarejestrowanie wszystkich zawodników trenujących w akademii na portalu laczynaspilka.pl.

 

Z uwagi na ochronę danych osobowych nie możemy tego zrobić za Państwa, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc i samodzielną rejestrację swoich dzieci, gdyż jednym z wymogów otrzymania Certyfikatu jest rejestracja zawodników trenujących w Akademii na portalu Łączy Nas PIłka.

Sam proces rejestracji jest bardzo intuicyjny i zajmuje około 10 minut (proszę przygotować sobie zdjęcie Ziomka oraz nr PESEL) i składa się z kilku kroków:

 1. Proszę wejść na stronę http://www.laczynaspilka.pl
 2. Po wejściu na stronę w prawym górnym rogu wybierz: ZALOGUJ SIĘ (dla osób które mają już profil) i przechodzimy do pkt. nr 5 lub ZAREJESTRUJ SIĘ (dla osób bez profilu)
 3. WYPEŁNIJ DANE (dane rodzica)
 4. Po wypełnieniu arkusza rejestracyjnego system poprosi i weryfikację adresu e-mail
 5. Po akceptacji regulaminu powinna wyświetlić się strona z wyborem kilku ikonek – wybieramy DLA ZAWODNIKA (jeżeli nie wyświetli się ta strona w menu obok Imienia i Nazwiska z prawej strony wybieramy Moje Profile – DLA ZAWODNIKA)
 6. Musimy utworzyć nowy profil i wybieramy ZAREJESTRUJ DZIECKO JAKO ZAWODNIKA
 7. Uzupełniamy dane rodzica następnie dane dziecka
 8. Po zakończonej rejestracji wchodzimy w PROFIL ZAWODNIKA
 9. I wybieramy ZŁÓŻ WNIOSEK O POTWIERDZENIE W ODDZIALE SZKOŁKI
 • Wybieramy województwo, miejscowość i oddział, czyli Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów
 • Dodajemy zdjęcie zawodnika

I to już wszystko

 

W poniższym linku dostepna jest szczegółową instrukcję w formacie pdf przygotowaną przez PZPN jak przebiega proces rejestracji:

INSTRUKACJA REJESTRACJI

Dodatkowo  linki z filmami instruktażowymi:

1. Jak założyć konto na portalu Łączy nas piłka

https://www.youtube.com/watch?v=IAKypR9Dggk

2. Jak zarejestrować dziecko w systemie PZPN (dla rodzica)

https://www.youtube.com/watch?v=BQtOnmJ-7-M

3.    Jak złożyć wniosek o potwierdzenie zawodnika w szkółce

https://www.youtube.com/watch?v=m86RFco9gU4

Prosimy o dokonanie rejestracji zawodników do dnia 15.08.2019 roku.

 

W przypadku braku rejestracji do tego terminu, dany zawodnik nie będzie brany pod uwagę przy organizacji grup szkoleniowych na sezon 2019/20, gdyż udział w zajęciach zawodnika niezarejestrowanego jest niezgodny z regulaminem programu i w przypadku wizyty certyfikującej/monitorującej przedstawiciela PZPN wiązać się będzie z brakiem przyznania/odebraniem certyfikacji dla Naszej Akademii.

W razie problemów z rejestracja prosimy o informację do trenera rocznika lub też na adres e-mail

 

Kilka slów o programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN:

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej

Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

Dzięki Programowi Certyfikacji, rodzice i dzieci grające w piłkę nożną uzyskują pewność, że certyfikowany oddział szkółki piłkarskiej spełnia standardy szkoleniowe, jest bezpieczny, a jego kadra ma kwalifikacje niezbędne do tego, aby szkolić zawodników.

Wysokie standardy przyjęte w Programie Certyfikacji gwarantują, że oddział szkółki piłkarskiej, który otrzyma certyfikat, uzyska przewagę rynkową poprzez unikalne wyróżnienie współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej.

W związku z udziałem naszej Akademii w projekcie musimy spełnić szereg wymagań opisanych w regulaminie programu Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN.

Czytany 1590 razy

Wspierają nas:

Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

91232

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów


Realizacja