Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

czwartek, 17 maj 2018

RBO – głosujemy, wygrywamy i co dalej?

Nasza Akademia kolejny rok z rzędu zachęca naszych sympatyków na oddawanie głosów na działania finansowane z Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

I za każdym razem wspólnie osiągamy nasz wspólny cel – wspierane przez nas działania otrzymują na tyle dużą liczbę głosów, iż zostają sfinansowane z budżetu miasta.

Nie wszyscy nasi sympatycy wiedzą jednak co dzieje się z tymi działaniami, czy zostały zrealizowane oraz jak to wpływa na funkcjonowanie Akademii.

W kilku zdaniach przybliżamy Państwu co dzieje się z działaniami, na które głosowaliśmy w ostatnich dwóch latach:

A/ w roku 2017, jednym, z wspieranych przez nasz działań, którego zresztą byliśmy pomysłodawcami był projekt pod nazwą:

Budowa boiska piłkarskiego o sztucznej nawierzchni na terenie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Nr 4 przy ul. Rejtana, na realizacje którego czekaliśmy z niecierpliwością-

Ma to być kolejne miejsce w której nasze Ziomki miały trenować. Niestety proces realizacji inwestycji bardzo mocno się przeciągnął – opracowanie dokumentacji, przetargi i wreszcie sama budowa ruszyła początkiem 2018 roku i już jesteśmy na jej finiszu – czekamy tylko na położenia nawierzchni z trawy syntetycznej i odbioru – liczymy że w czerwcu lub najpóźniej po przerwie letniej nasze Ziomki będą miały nowe – bardzo dobre miejsce do treningów.

bosiko4

boisko2

boisko3

B/ W roku 2018 wsparliśmy działanie, jakim jest modernizacja obiektów sportowych Junaka Słocina – i to działanie także zebrało odpowiednia liczbę głosów – dzięki czemu rozpoczęła się jego realizacja – i jest ona na dzień dzisiejszym dopiero w fazie projektowej – i pewnie pierwsze mecze ligowe zagramy na Gliwy dopiero w przyszłym roku.

C i D/ W latach 2017 i 2018 z ramach zadań społecznych wygraliśmy i realizujemy zadanie pod nazwą:

Piłka nożna jako alternatywa dla komputera – program zorganizowanych zajęć sportowych dla dzieci z rzeszowskich osiedli.

Dzięki środkom na realizację tego zadania pozwoliliśmy sobie na;
- zatrudnienie w większości roczników (w 10-ciu z 14-tu roczników) drugich trenerów w celu podniesienia efektywności zajęć

- zorganizowanie dodatkowych bezpłatnych zajęć z akrobatyki dla średnich roczników

- dla najmłodszych roczników zorganizowanie lekcji pływania

DSC 0553

Dzięki zaoszczędzonym środkom, mogliśmy je przeznaczyć na rozwój akademii, pokrycie kosztów funkcjonowania użytkowanych obiektów (siłownia, boiska na Swiadka i Zalesiu, zakup sprzętu)

 

Jeżeli Państwo uważają, że warto wspierać nasze wnioski, zapraszamy więc do oddania po raz trzeci głosu na Nasz projekt:

Piłka nożna jako alternatywa dla komputera - program zorganizowanych zajęć sportowych dla dzieci z rzeszowskich osiedli”

czyli

głos na zadanie nr 71 w kategorii III

Na Państwa głosy czekamy do 22.05.2018 r.

Przypominamy, że nie ma ograniczen wiekowych wśród osób upranionych do głosowania - może głosować nawet 1-miesięczne dziecko!

Jak głosować: opis na stronie RBO 2019 – Razem do wspólnego celu – przejdź do niej ==>>

 

Czytany 412 razy

Wspierają nas:

Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

82531

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Akademia Piłkarska Ziomki Rzeszów


Realizacja