Akademia Piłkarska "ZIOMKI" Rzeszów

“...I TO UCZUCIE GDY WCHODZISZ NA BOISKO I NAGLE PRZESTAJE ISTNIEĆ WSZYSTKO”

Wspierają nas:

środa, 16 maj 2018

Ziomkowe Podsumowanie Ligowe - 15.05.2018 r.

We wtroek, 15.05.2018 r., rocnzik 2003 udał się do Stalowej Woli podtrzymać swoją świetną serię spotkań i zrewanżować się Stali za remis z pierwszego spotkania.

 

Plan ten nie udało sie wykonać w 100%. Po udanym początku spotkania i pełnej emocji końcówce podopieczni Jarosława Kaszuby przywożą ze Stalowej Woli  tylko jeden punkt - mecz zakończył się remisem 4:4.

Rocznik 2003

Podkarpacka Liga Trampkarzy Starszych

Stal Stalowa Wola - AP Ziomki Rzeszów 4:4
Bramki: Deszczka, Gawroński x2, Jakim

Skład: Kaźmierczyk, Bąk, Haba, Ostrowski, Grzebyk, Deszczka, Nowak, Gawroński, Rejowski, Szary, Jakim.
Na zmiany: Matuszczak, Czyrek, Stanik, Ziemiński

Kilka słów trenera o meczu Jarosława Kaszuby: 
Dziękuję drużynie za wysiłek i zaangażowanie w dzisiejszym meczu. To był bardzo ciekawe spotkanie, które obfitowało w dużą ilość strzelonych bramek i sytuacji podbramkowych. Oba zespoły mogły ten mecz zarówno wygrać i przegrać. Czuję trochę niedosyt, ponieważ w pewnym momencie prowadziliśmy już 3:0 po bramkach Kuby Deszczki, Oskara Gawrońskiego i Kacpra Jakim. Niestety przez dekoncentracje i słabszy fragment pierwszej połowy daliśmy sobie strzelić kontaktowego gola. W drugiej połowie również nie potrafiliśmy sobie poradzić z bardziej zmobilizowanej miejscowej drużynie. Szybko tracimy drugą bramkę, co jeszcze bardziej podłamało moich zawodników. Wykorzystali to zawodnicy ze Stalowej Woli strzelając kolejne dwie bramki. Na szczęście mój zespół nie poddał się i z dużą determinacją dążył do wyrównania. Udało to się krótko przed końcem spotkanie, kiedy to swojego drugiego w tym meczu gola strzelił Oskar Gawroński.

Tabela ==>

Czytany 270 razy

Media

Facebook

Z życia akademii

Licznik odwiedzin

79781

 

Wszelkie prawa zastrzezone Ziomki.eu


Realizacja